Debata „Quo Vadis CBMN?”
Za nami debata „Quo vadis Centrum Badań Mniejszości Niemieckiej?” poświęcona przyszłości dokumentowania i badania historii mniejszości niemieckiej. Spotkanie było okazją do podsumowania 10 lat działalności Centrum, ale też do rozmowy o wyzwaniach i kierunkach rozwoju na kolejną dekadę. Jednym z ważnych tematów była równowaga między niezależnością a stabilnym finansowaniem instytucji. Jak podkreśliła dr Magdalena Wiśniewska-Drewniak, […]

